Tell your friends about this item:
Gentlemen
Gentlemen
Gentlemen
4K Ultra HD + + Digital 4K
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | April 21, 2020 |
| Original release date | 2019 |
| EAN/UPC | 0191329135983 |
| Label | ACP10 (IMPORT) MHV64211369UHD |
| Dimensions | 139 × 170 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:53:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Atmos Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English Spanish |
| Director | Guy Ritchie |
| Skuespiller | Matthew McConaughey |
| Skuespiller | Charlie Hunnam |
| Skuespiller | Michelle Dockery |
| Skuespiller | Jeremy Strong |
| Skuespiller | Lyne Renee |
| Skuespiller | Colin Farrell |