Tell your friends about this item:
The Firm [UHD+Digital]
The Firm [UHD+Digital]
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| Released | June 20, 2023 |
| Original release date | 1993 |
| EAN/UPC | 0191329247549 |
| Label | Paramount |
| Genre | Crime |
| Dimensions | 140 × 175 × 13 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:34:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby TrueHD 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English German Spanish French Portuguese |
| Director | Sydney Pollack |
| Skuespiller | Tom Cruise |
| Skuespiller | Jeanne Tripplehorn |
| Skuespiller | Gene Hackman |
| Skuespiller | Hal Holbrook |
| Skuespiller | Terry Kinney |
| Skuespiller | Wilford Brimley |