Tell your friends about this item:
Star Trek: Strange New Worlds - Season Two [UHD]
Star Trek: Strange New Worlds - Season Two [UHD]
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 3 |
| Released | December 19, 2023 |
| EAN/UPC | 0191329256824 |
| Label | Paramount |
| Genre | Sci-fi |
| Dimensions | 140 × 175 × 19 mm · 320 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 09:16:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 (640 kbps) DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English German French |
| Subtitles | English German French |
| Skuespiller | Anson Mount |
| Skuespiller | Rebecca Romijn |
| Skuespiller | Ethan Peck |
| Skuespiller | Babs Olusanmokun |
| Skuespiller | Christina Chong |
| Skuespiller | Melissa Navia |