Tell your friends about this item:
Transformers 7-movie Collection
Transformers 7-movie Collection
Transformers 7-movie Collection
4K Ultra HD + Digital
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 13 |
| Released | September 24, 2024 |
| Original release date | 2007 |
| EAN/UPC | 0191329269152 |
| Label | Paramount Pictures PRT1000841365UHD |
| Genre | Action |
| Dimensions | 146 × 177 × 89 mm · 720 g |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 2.0 Dolby Digital 5.1 Dolby Atmos Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish Portuguese |
| Subtitles | English Spanish French Portuguese |
| Skuespiller | Peter Cullen |
| Skuespiller | Mark Ryan |
| Skuespiller | Reno Wilson |
| Skuespiller | Josh Duhamel |
| Skuespiller | John Turturro |
| Skuespiller | Glenn Morshower |