Tell your friends about this item:
Jurassic World 7-movie Collection
Jurassic World 7-movie Collection
Jurassic World 7-movie Collection
4K Ultra HD + Digital
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| Released | September 9, 2025 |
| Original release date | 1993 |
| EAN/UPC | 0191329280317 |
| Label | Universal Studios |
| Genre | Adventure |
| Dimensions | 135 × 177 × 30 mm · 297 g |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 DTS 5.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish French |
| Subtitles | English Spanish French |
| Skuespiller | Jeff Goldblum |
| Skuespiller | BD Wong |
| Skuespiller | Chris Pratt |
| Skuespiller | Sam Neill |
| Skuespiller | Bryce Dallas Howard |
| Skuespiller | Laura Dern |
Mere med samme udgiver
See all of Jurassic World 7-movie Collection ( e.g. Blu-ray , DVD and 4K Ultra HD )