Tell your friends about this item:
Network 4k Uhd / Blu-ray 4k Ultra Hd
Network 4k Uhd / Blu-ray
4k Ultra Hd
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | February 24, 2026 |
| Original release date | 1976 |
| EAN/UPC | 0715515329811 |
| Label | CRITERION CC3781UHDBD |
| Genre | Drama |
| Dimensions | 134 × 170 × 14 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:01:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | LPCM Mono (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Sidney Lumet |
| Skuespiller | Faye Dunaway |
| Skuespiller | William Holden |
| Skuespiller | Peter Finch |
| Skuespiller | Robert Duvall |
| Skuespiller | Wesley Addy |
| Skuespiller | Ned Beatty |
More by 4k Ultra Hd
Show allSee all of 4k Ultra Hd ( e.g. 4K Ultra HD , 4K Ultra HD/BD , Blu-ray , CD/Blu-ray and Blu-ray/DVD/CD )