Robocop 2 (Limited Edition Steelbook) 4k Ultra Hd
Robocop 2 (Limited Edition Steelbook)
4k Ultra Hd
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | March 17, 2026 |
| Original release date | 1990 |
| EAN/UPC | 0826663254594 |
| Label | SHOUT 1000855455 |
| Genre | Action / Sci-fi |
| Dimensions | 130 × 174 × 15 mm · 166 g |
| Playtime | 01:56:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS 5.1 DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Irvin Kershner |
| Skuespiller | Peter Weller |
| Skuespiller | Nancy Allen |
| Skuespiller | Dan O'Herlihy |
| Skuespiller | Belinda Bauer |
| Skuespiller | Tom Noonan |
| Skuespiller | Gabriel Damon |
More by 4k Ultra Hd
Show allMere med samme udgiver
See all of 4k Ultra Hd ( e.g. 4K Ultra HD , 4K Ultra HD/BD , Blu-ray , CD/Blu-ray and Blu-ray/DVD/CD )