Tell your friends about this item:
River Runs Red (USA Import) River Runs Red 4k Ultra Hd + Blu-ray
River Runs Red (USA Import)
River Runs Red 4k Ultra Hd + Blu-ray
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | December 11, 2018 |
| EAN/UPC | 0767685159781 |
| Label | RIVER RUNS RED RR5978 |
| Genre | Thriller |
| Dimensions | 138 × 171 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:35:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Wes Miller |
| Skuespiller | Taye Diggs |
| Skuespiller | John Cusack |
| Skuespiller | George Lopez |
| Skuespiller | Luke Hemsworth |
| Skuespiller | Gianni Capaldi |
| Skuespiller | Briana Evigan |