Tell your friends about this item:
Altered 4k Ultra Hd
Altered
4k Ultra Hd
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| Released | January 20, 2026 |
| Original release date | 2025 |
| EAN/UPC | 0810348039903 |
| Label | WELL GO 1000859037 |
| Genre | Thriller |
| Dimensions | 136 × 173 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:25:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 DTS-HD Master Audio 5.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English French |
| Director | Timo Vuorensola |
| Skuespiller | Tom Felton |
| Skuespiller | Elizaveta Bugulova |
| Skuespiller | Richard Brake |
| Skuespiller | Igor Zhizhikin |
| Skuespiller | Aggy K. Adams |
More by 4k Ultra Hd
Show allMore from this series
See all of 4k Ultra Hd ( e.g. 4K Ultra HD , 4K Ultra HD/BD , Blu-ray , CD/Blu-ray and DVD )