Tell your friends about this item:
Belle 4k Ultra Hd Collector’s edition
Belle
4k Ultra Hd
DigiPack / Collector's Edition / 4K Ultra HD +
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 4 |
| Released | August 30, 2022 |
| Original release date | 2021 |
| EAN/UPC | 0826663223026 |
| Label | SHOUT SFY1000817849UHD |
| Genre | Anime; Family; Animated; Romance; Sci-fi |
| Dimensions | 145 × 175 × 34 mm · 409 g |
| Playtime | 02:01:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Atmos Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Japanese |
| Subtitles | English Spanish |
| Director | Mamoru Hosoda |
| Skuespiller | Kaho Nakamura |
| Skuespiller | Kenjirô Tsuda |
| Skuespiller | Mamoru Miyano |
| Skuespiller | Koji Yakusho |
| Skuespiller | Toshiyuki Morikawa |
| Skuespiller | Ryô Narita |
More by 4k Ultra Hd
Show allSee all of 4k Ultra Hd ( e.g. 4K Ultra HD , 4K Ultra HD/BD , Blu-ray , CD/Blu-ray and Blu-ray/DVD/CD )