Tell your friends about this item:
Jfk Collector's edition
Jfk
Jfk
DigiBook / Director's Cut
| Media | Movies 4K Ultra HD/BD (4K UHD + Blu-ray) |
| Number of units | 4 |
| Released | December 19, 2023 |
| Original release date | 1991 |
| EAN/UPC | 0826663242171 |
| Label | SHOUT! STUDIOS SFY1000832106UHD |
| Genre | Movie |
| Dimensions | 150 × 176 × 42 mm · 297 g |
| Playtime | 03:26:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby TrueHD 5.1 (48kHz, 16-bit) Dolby Digital 5.1 (640 kbps) |
| Language | English French |
| Director | Oliver Stone |
| Skuespiller | Kevin Costner |
| Skuespiller | Kevin Bacon |
| Skuespiller | Tommy Lee Jones |
| Skuespiller | Laurie Metcalf |
| Skuespiller | Gary Oldman |
| Skuespiller | Beata Poźniak |
See all of Jfk ( e.g. CD , DVD , LP , VINYL and 4K Ultra HD )