Tell your friends about this item:
Child's Play Child's Play (Collector's Edition) Collector's edition
Child's Play
Child's Play (Collector's Edition)
Collector's Edition / 4K Ultra HD +
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | March 19, 2024 |
| Original release date | 2019 |
| EAN/UPC | 0826663244960 |
| Label | Shout Factory SFY1000835450UHD |
| Genre | Movie |
| Dimensions | 138 × 172 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:30:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 (448 kbps) DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | Original language |
| Please note | iMusic has no information as to which subtitles may or may not be available on this DVD/Blu-ray. |
| Director | Lars Klevberg |
| Skuespiller | Aubrey Plaza |
| Skuespiller | Brian Tyree Henry |
| Skuespiller | Gabriel Bateman |
| Skuespiller | Ty Consiglio |
| Skuespiller | Nicole Anthony |
| Skuespiller | Carlease Burke |