The Delta Force 4k Ultra Hd
The Delta Force
4k Ultra Hd
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | August 13, 2024 |
| Original release date | 1986 |
| EAN/UPC | 0826663246803 |
| Label | SHOUT SFY1000838159UHD |
| Genre | Action |
| Dimensions | 135 × 172 × 11 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:09:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS 5.1 DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Menahem Golan |
| Skuespiller | Chuck Norris |
| Skuespiller | Lee Marvin |
| Skuespiller | Martin Balsam |
| Skuespiller | Joey Bishop |
| Skuespiller | Robert Forster |
| Skuespiller | Lainie Kazan |
More by 4k Ultra Hd
Show allSee all of 4k Ultra Hd ( e.g. 4K Ultra HD , 4K Ultra HD/BD , Blu-ray , CD/Blu-ray and Blu-ray/DVD/CD )