Tell your friends about this item:
James Bond: the Daniel Craig 5-film Collection (Bil/ 4kuhd + Bd) 4k Ultra Hd
James Bond: the Daniel Craig 5-film Collection (Bil/ 4kuhd + Bd)
4k Ultra Hd
Casino Royale / Quantum of Solace / Skyfall / Spectre / No Time to Die
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 4 |
| Released | March 15, 2022 |
| Original release date | 2006 |
| EAN/UPC | 0883929790685 |
| Label | UNIVERSAL 1000813897 |
| Genre | Action |
| Dimensions | 134 × 175 × 27 mm · 495 g |
| Playtime | 11:44:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 DTS 5.1 DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English German Czech Spanish French Hungarian Italian Polish |
| Subtitles | Danish English Norwegian Swedish Czech Spanish Finnish French Hungarian Korean Dutch Polish |
| Skuespiller | Daniel Craig |
| Skuespiller | Judi Dench |
| Skuespiller | Rory Kinnear |
| Skuespiller | Ralph Fiennes |
| Skuespiller | Jeffrey Wright |
| Skuespiller | Naomie Harris |
More by 4k Ultra Hd
Show allMere med samme udgiver
See all of 4k Ultra Hd ( e.g. 4K Ultra HD , 4K Ultra HD/BD , Blu-ray , CD/Blu-ray and Blu-ray/DVD/CD )