Tell your friends about this item:
House of the Dragon: Complete First Season Steelbook edition
House of the Dragon: Complete First Season
House of the Dragon: Complete First Season
SteelBook / 4K Ultra HD + + Digital 4K
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 8 |
| Released | December 20, 2022 |
| EAN/UPC | 0883929802999 |
| Label | Warner Bros. HBO1000822614UHD |
| Dimensions | 136 × 171 × 16 mm · 279 g |
| Playtime | 10:15:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby Atmos Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English German Spanish French |
| Subtitles | English German Spanish French Dutch |
| Skuespiller | Paddy Considine |
| Skuespiller | Matt Smith |
| Skuespiller | Emma D'Arcy |
| Skuespiller | Rhys Ifans |
| Skuespiller | Steve Toussaint |
| Skuespiller | Eve Best |
Mere med samme udgiver
See all of House of the Dragon: Complete First Season ( e.g. 4K Ultra HD , Blu-ray and DVD )