Mortal Kombat Kollection
Mortal Kombat Kollection
Mortal Kombat Kollection
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| To be released | July 10, 2026 |
| Original release date | 1995 |
| EAN/UPC | 5027035030265 |
| Label | Arrow Films |
| Genre | Action |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 135 g |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Skuespiller | Robin Shou |
| Skuespiller | Talisa Soto |
| Skuespiller | Keith Cooke |
| Skuespiller | Ed Boon |
| Skuespiller | Christopher Lambert |
| Skuespiller | James Remar |