Tell your friends about this item:
Talk To Me Talk to Me
Talk To Me
Talk to Me
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| Released | June 23, 2025 |
| Original release date | 2022 |
| EAN/UPC | 5028836042532 |
| Label | SECOND SIGHT FILMS 2NDBR4253 |
| Genre | Horror |
| Dimensions | 140 × 175 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:35:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Skuespiller | Sophie Wilde |
| Skuespiller | Alexandra Jensen |
| Skuespiller | Joe Bird |
| Skuespiller | Otis Dhanji |
| Skuespiller | Miranda Otto |
| Skuespiller | Alexandria Steffensen |
More by Talk to Me
Show allMore from this series
See all of Talk to Me ( e.g. 4K Ultra HD , DVD , Blu-ray and HD DVD )