Sisu: Road To Revenge Sisu Road to Revenge Uhdbd
Sisu: Road To Revenge
Sisu Road to Revenge Uhdbd
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| Released | February 16, 2026 |
| Original release date | 2025 |
| EAN/UPC | 5050630062331 |
| Label | SONY UHDRO0623 |
| Genre | War |
| Dimensions | 140 × 175 × 13 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:29:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby Surround 7.1 DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 16-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English German French Italian |
| Director | Jalmari Helander |
| Skuespiller | Jorma Tommila |
| Skuespiller | Stephen Lang |
| Skuespiller | Richard Brake |
| Skuespiller | Tommi Korpela |
| Skuespiller | Kaspar Velberg |
| Skuespiller | Pääru Oja |
Mere med samme udgiver
More from this series
See all of Sisu Road to Revenge Uhdbd ( e.g. 4K Ultra HD )