Tell your friends about this item:
Final Fantasy XV - Kingsglaive Jumanji Welcome to the Jungle Uhd
Final Fantasy XV - Kingsglaive
Jumanji Welcome to the Jungle Uhd
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | March 28, 2021 |
| Original release date | 2016 |
| EAN/UPC | 5050630165025 |
| Label | Sony Pictures UHDRH1650 |
| Genre | Action |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 260 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:55:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 16-bit) DTS-HD Master Audio 5.1 |
| Language | English German Spanish French Hungarian Italian Japanese Polish Portuguese Thai |
| Subtitles | Danish English Norwegian Swedish German Arabic Czech Greek Spanish Estonian Finnish French Hungarian Italian Korean Lithuanian Latvian Dutch Polish Portuguese Romanian Russian Thai Turkish |
| Director | Takeshi Nozue |
| Skuespiller | Gô Ayano |
| Skuespiller | Shioli Kutsuna |
| Skuespiller | Tsutomu Isobe |
| Skuespiller | Ayumi Fujimura |
| Skuespiller | Keiji Fujiwara |
| Skuespiller | Kôichi Yamadera |
More by Jumanji Welcome to the Jungle Uhd
Show allMere med samme udgiver
See all of Jumanji Welcome to the Jungle Uhd ( e.g. 4K Ultra HD )