Tell your friends about this item:
Ghostbusters / Ghostbusters II Movie
Ghostbusters / Ghostbusters II
.. USTERS 2 /UK VERSION /CAST: BILL MURRAY, DAN AYKROYD
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 4 |
| Released | September 28, 2020 |
| Original release date | 1989 |
| EAN/UPC | 5050630793037 |
| Label | Sony Pictures UHDRPD07930 |
| Genre | Comedy |
| Dimensions | 140 × 175 × 22 mm · 380 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 03:33:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby Atmos Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English German Czech Spanish French Hungarian Italian Japanese Polish Portuguese Russian Thai |
| Subtitles | Danish English Norwegian Swedish German Spanish Finnish French Hindi Italian Japanese Korean Dutch Portuguese Thai Chinese |
| Director | Ivan Reitman |
| Skuespiller | Bill Murray |
| Skuespiller | Dan Aykroyd |
| Skuespiller | Sigourney Weaver |
| Skuespiller | Harold Ramis |
| Skuespiller | Rick Moranis |
| Skuespiller | Annie Potts |