Tell your friends about this item:
Aquaman 2 - Aquaman And The Lost Kingdom Limited Edition Steelbook
Aquaman 2 - Aquaman And The Lost Kingdom Limited Edition Steelbook
Aquaman 2
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | March 18, 2024 |
| Original release date | 2023 |
| EAN/UPC | 5051892246637 |
| Label | Warner Bros |
| Genre | Action |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 260 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:04:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby Surround 7.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish French |
| Subtitles | Danish English Norwegian Swedish Spanish Finnish French Dutch |
| Director | James Wan |
| Skuespiller | Jason Momoa |
| Skuespiller | Patrick Wilson |
| Skuespiller | Yahya Abdul-Mateen II |
| Skuespiller | Amber Heard |
| Skuespiller | Nicole Kidman |
| Skuespiller | Randall Park |