Tell your friends about this item:
Conjuring 4 Uhd Steelbook Teaser Conjuring 4 (Teaser) Steelbook edition
Conjuring 4 Uhd Steelbook Teaser
Conjuring 4 (Teaser)
HMV Exclusive SteelBook / Limited Edition
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | November 17, 2025 |
| EAN/UPC | 5051892256612 |
| Label | WARNER BROTHERS 1000858434 |
| Genre | Horror |
| Dimensions | 149 × 189 × 22 mm · 135 g |
| Playtime | 02:15:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Director | Michael Chaves |
| Skuespiller | Patrick Wilson |
| Skuespiller | Vera Farmiga |
| Skuespiller | Mia Tomlinson |
| Skuespiller | Ben Hardy |
| Skuespiller | Steve Coulter |
| Skuespiller | Rebecca Calder |