Tell your friends about this item:
A Quiet Place 3-Move Collection A Quiet Place 3 Movie Collection Uhd
A Quiet Place 3-Move Collection
A Quiet Place 3 Movie Collection Uhd
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 3 |
| Released | October 7, 2024 |
| Original release date | 2018 |
| EAN/UPC | 5056453207294 |
| Label | PARAMOUNT 5320729 |
| Dimensions | 140 × 175 × 19 mm · 153 g |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Atmos Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | Cantonese Danish English Norwegian Swedish German Arabic Czech Greek Spanish Finnish French Hindi Hungarian Icelandic Italian Korean Malay Dutch Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Thai Turkish Chinese |
| Skuespiller | Emily Blunt |
| Skuespiller | John Krasinski |
| Skuespiller | Millicent Simmonds |
| Skuespiller | Noah Jupe |
| Skuespiller | Djimon Hounsou |
| Skuespiller | Lupita Nyong'o |