Tell your friends about this item:
Prey
Prey
Prey
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | December 8, 2023 |
| Original release date | 2022 |
| EAN/UPC | 5056719200069 |
| Label | 20th Century Fox IMT1920006UHD |
| Genre | Sci-fi |
| Dimensions | 130 × 175 × 16 mm · 175 g |
| Playtime | 01:39:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby Surround 7.1 DTS-HD Master Audio 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English German Italian |
| Subtitles | English German Italian |
| Director | Dan Trachtenberg |
| Skuespiller | Amber Midthunder |
| Skuespiller | Dakota Beavers |
| Skuespiller | Dane DiLiegro |
| Skuespiller | Stormee Kipp |
| Skuespiller | Michelle Thrush |
| Skuespiller | Julian Black Antelope |