The Ballad Of Wallis Island The Ballad of Wallis Island 4k Uhd
The Ballad Of Wallis Island
The Ballad of Wallis Island 4k Uhd
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| Released | November 17, 2025 |
| EAN/UPC | 5060352200379 |
| Label | DAZZLER DAZ4K1558 |
| Genre | Comedy |
| Dimensions | 140 × 175 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:39:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 16-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | James Griffiths |
| Skuespiller | Carey Mulligan |
| Skuespiller | Sian Clifford |
| Skuespiller | Tim Key |
| Skuespiller | Tom Basden |
| Skuespiller | Akemnji Ndifornyen |