Tell your friends about this item:
Boston Kickout
Boston Kickout
Boston Kickout
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | November 24, 2025 |
| EAN/UPC | 5060425354954 |
| Label | SCREENBOUND PICTURES BLB5024K |
| Dimensions | 136 × 172 × 16 mm · 135 g |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Language | Original language |
| Please note | iMusic has no information as to which subtitles may or may not be available on this DVD/Blu-ray. |