Tell your friends about this item:
Hot Spot
Hot Spot
Hot Spot
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| To be released | August 28, 2026 |
| Original release date | 1990 |
| EAN/UPC | 5060974683499 |
| Label | Radiance Films |
| Genre | Erotic |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 135 g |
| Playtime | 02:10:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | LPCM 2.0 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Dennis Hopper |
| Skuespiller | Don Johnson |
| Skuespiller | Virginia Madsen |
| Skuespiller | Jennifer Connelly |
| Skuespiller | Charles Martin Smith |
| Skuespiller | William Sadler |
| Skuespiller | Jerry Hardin |