Tell your friends about this item:
Jurassic World Trilogy (Limited Edition Steelbook) Steelbook edition
Jurassic World Trilogy (Limited Edition Steelbook)
Jurassic World Trilogy
SteelBook / Limited Edition
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 3 |
| Released | June 30, 2025 |
| Original release date | 2015 |
| EAN/UPC | 5061088920401 |
| Label | UNIVERSAL PICTURES UPSESB0139 |
| Genre | Action |
| Dimensions | 135 × 173 × 15 mm · 157 g |
| Playtime | 06:45:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS 5.1 DTS-HD Master Audio 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Czech French Polish Russian |
| Subtitles | Cantonese Danish English Norwegian Swedish Czech Greek Finnish French Korean Dutch Polish Romanian Russian Chinese |
| Skuespiller | Chris Pratt |
| Skuespiller | Bryce Dallas Howard |
| Skuespiller | BD Wong |
| Skuespiller | Justice Smith |
| Skuespiller | Daniella Pineda |
| Skuespiller | Omar Sy |
More by Jurassic World Trilogy
Show allMere med samme udgiver
See all of Jurassic World Trilogy ( e.g. 4K Ultra HD and DVD )