Tell your friends about this item:
Scarface (Repack) Scarface UHD BluRay Repack
Scarface (Repack)
Scarface UHD BluRay Repack
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| Released | July 14, 2025 |
| Original release date | 1983 |
| EAN/UPC | 5061088920845 |
| Label | UNIVERSAL PICTURES UPSEUHD0104 |
| Genre | Crime |
| Dimensions | 140 × 175 × 13 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:50:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 2.0 DTS 5.1 DTS-HD Master Audio 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Czech French Hungarian Polish Russian |
| Subtitles | Danish English Norwegian Swedish Czech Greek Finnish French Hungarian Dutch Polish Romanian Russian |
| Director | Brian De Palma |
| Skuespiller | Al Pacino |
| Skuespiller | Steven Bauer |
| Skuespiller | Michelle Pfeiffer |
| Skuespiller | Mary Elizabeth Mastrantonio |
| Skuespiller | Robert Loggia |
| Skuespiller | Miriam Colón |