Tell your friends about this item:
Trouble In Paradise Trouble in Paradise 4k Uhd Bluray
Trouble In Paradise
Trouble in Paradise 4k Uhd Bluray
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | April 20, 2026 |
| EAN/UPC | 5061088922351 |
| Label | CRITERION COLLECTION CC3789UHDBDUK |
| Genre | Romance |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 260 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:22:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | LPCM Mono (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Ernst Lubitsch |
| Skuespiller | Miriam Hopkins |
| Skuespiller | Kay Francis |
| Skuespiller | Herbert Marshall |
| Skuespiller | Charles Ruggles |
| Skuespiller | Edward Everett Horton |
| Skuespiller | C. Aubrey Smith |