Tell your friends about this item:
Ambulance 4k Ultra Hd
Ambulance
4k Ultra Hd
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 4 |
| Released | July 5, 2022 |
| EAN/UPC | 0191329219065 |
| Label | UNIVERSAL 1000812741 |
| Genre | Action Action / Thriller |
| Dimensions | 140 × 175 × 22 mm · 380 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:16:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby Digital Plus 7.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish |
| Subtitles | English Spanish French |
| Director | Michael Bay |
| Skuespiller | Jake Gyllenhaal |
| Skuespiller | Yahya Abdul-Mateen II |
| Skuespiller | Eiza González |
| Skuespiller | Garret Dillahunt |
| Skuespiller | Keir O'Donnell |
| Skuespiller | Jackson White |
More by 4k Ultra Hd
Show allSee all of 4k Ultra Hd ( e.g. 4K Ultra HD , 4K Ultra HD/BD , Blu-ray , CD/Blu-ray and DVD )