Tell your friends about this item:
Jurassic World Dominion 6-movie Collection 4k Ultra Hd
Jurassic World Dominion 6-movie Collection
4k Ultra Hd
DigiBook
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 12 |
| Released | August 16, 2022 |
| Original release date | 1993 |
| EAN/UPC | 0191329228135 |
| Label | UNIVERSAL 1000816990 |
| Genre | Action; Sci-fi |
| Dimensions | 140 × 175 × 48 mm · 860 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 12:27:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS 5.1 DTS-HD Master Audio 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish French Japanese Portuguese |
| Subtitles | English Spanish French Japanese Portuguese |
| Skuespiller | Jeff Goldblum |
| Skuespiller | BD Wong |
| Skuespiller | Chris Pratt |
| Skuespiller | Sam Neill |
| Skuespiller | Bryce Dallas Howard |
| Skuespiller | Laura Dern |
More by 4k Ultra Hd
Show allMere med samme udgiver
See all of 4k Ultra Hd ( e.g. 4K Ultra HD , 4K Ultra HD/BD , Blu-ray , CD/Blu-ray and Blu-ray/DVD/CD )