Tell your friends about this item:
Ant-man
Ant-man
Ant-man
4K Ultra HD + + Digital HD
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | October 1, 2019 |
| Original release date | 2015 |
| EAN/UPC | 0786936865561 |
| Label | ACP10 (IMPORT) MVEL15569500UHD |
| Genre | Adventure |
| Dimensions | 135 × 170 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:57:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Atmos Dolby Digital Plus 7.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English German Spanish French Italian Japanese |
| Subtitles | English Norwegian Swedish German Spanish French Italian Japanese |
| Director | Peyton Reed |
| Skuespiller | Paul Rudd |
| Skuespiller | Michael Douglas |
| Skuespiller | Evangeline Lilly |
| Skuespiller | Corey Stoll |
| Skuespiller | Bobby Cannavale |
| Skuespiller | Anthony Mackie |
More by Ant-man
Show allMore from this series
See all of Ant-man ( e.g. Blu-ray , DVD , 4K Ultra HD and MERCH )