Tell your friends about this item:
Habit
Habit
Habit
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | September 30, 2025 |
| Original release date | 1995 |
| EAN/UPC | 0810161485390 |
| Label | Vinegar Syndrome VINVS-509A |
| Genre | Horror |
| Dimensions | 134 × 190 × 15 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:52:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Language | Original language |
| Subtitles | English |
| Director | Larry Fessenden |
| Skuespiller | Larry Fessenden |
| Skuespiller | Meredith Snaider |
| Skuespiller | Aaron Beall |
| Skuespiller | Patricia Coleman |
| Skuespiller | Heather Woodbury |
| Skuespiller | Jesse Hartman |