Tell your friends about this item:
Possessor: Uncut
Possessor: Uncut
Possessor: Uncut
Uncut / 4K Ultra HD +
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | December 8, 2020 |
| Original release date | 2019 |
| EAN/UPC | 0810348032348 |
| Label | Well Go USA WGUS3234UHD |
| Dimensions | 133 × 170 × 11 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:44:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Director | Brandon Cronenberg |
| Skuespiller | Jennifer Jason Leigh |
| Skuespiller | Tuppence Middleton |
| Skuespiller | Andrea Riseborough |
| Skuespiller | Sean Bean |
| Skuespiller | Christopher Abbott |
| Skuespiller | Kaniehtiio Horn |