Tell your friends about this item:
Gretel & Hansel
Gretel & Hansel
Gretel & Hansel
+ Digital HD
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | May 21, 2024 |
| Original release date | 2020 |
| EAN/UPC | 0826663245745 |
| Label | Shout Factory SFY1000836731UHD |
| Genre | Movie |
| Dimensions | 136 × 170 × 12 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:28:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 (640 kbps) DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish |
| Subtitles | English |
| Director | Oz Perkins |
| Skuespiller | Sophia Lillis |
| Skuespiller | Alice Krige |
| Skuespiller | Jessica De Gouw |
| Skuespiller | Charles Babalola |
| Skuespiller | Ian Kenny |
| Skuespiller | Fiona O'Shaughnessy |