Tell your friends about this item:
South Park: Bigger Longer & Uncut (Sbk)
South Park: Bigger Longer & Uncut (Sbk)
South Park: Bigger Longer & Uncut (Sbk)
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| To be released | July 28, 2026 |
| Original release date | 1999 |
| EAN/UPC | 0843501650998 |
| Label | Paramount Pictures |
| Genre | Comedy |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 198 g |
| Playtime | 01:21:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby TrueHD 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English French |
| Director | Trey Parker |
| Skuespiller | Trey Parker |
| Skuespiller | Matt Stone |
| Skuespiller | Mary Kay Bergman |
| Skuespiller | Isaac Hayes |
| Skuespiller | Jesse Howell |
| Skuespiller | Anthony Cross-Thomas |