Tell your friends about this item:
Burning Sea Uhd+bd
Burning Sea Uhd+bd
Burning Sea Uhd+bd
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| Released | May 24, 2022 |
| Original release date | 2021 |
| EAN/UPC | 0876964017664 |
| Label | Magnolia Pictures 876964017664 |
| Genre | Action |
| Dimensions | 132 × 167 × 12 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:46:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby Surround 7.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Norwegian |
| Subtitles | English |
| Director | John Andreas Andersen |
| Skuespiller | Kristine Kujath Thorp |
| Skuespiller | Anders Baasmo |
| Skuespiller | Bjørn Floberg |
| Skuespiller | Henrik Bjelland |
| Skuespiller | Rolf Kristian Larsen |
| Skuespiller | Mathilde Meraki Ypsøy |