Tell your friends about this item:
Money Pit (40th Anniversary Edition)
Money Pit (40th Anniversary Edition)
Money Pit (40th Anniversary Edition)
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| To be released | June 30, 2026 |
| Original release date | 1986 |
| EAN/UPC | 0826663268706 |
| Label | Shout Factory |
| Genre | Comedy |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 198 g |
| Playtime | 01:31:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Richard Benjamin |
| Skuespiller | Tom Hanks |
| Skuespiller | Shelley Long |
| Skuespiller | Alexander Godunov |
| Skuespiller | Maureen Stapleton |
| Skuespiller | Joe Mantegna |
| Skuespiller | Philip Bosco |