Tell your friends about this item:
Casino Royale
Casino Royale
Casino Royale
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | July 6, 2020 |
| Original release date | 2006 |
| EAN/UPC | 0883904364788 |
| Label | Metro-Goldwyn-Mayer 1000772439 |
| Genre | Action |
| Dimensions | 141 × 160 × 12 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:24:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 DTS 5.1 DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English German Czech Spanish French Hungarian Italian Polish |
| Subtitles | Danish English Norwegian Swedish Czech Spanish Finnish French Hungarian Korean Dutch Polish |
| Director | Martin Campbell |
| Skuespiller | Daniel Craig |
| Skuespiller | Eva Green |
| Skuespiller | Mads Mikkelsen |
| Skuespiller | Judi Dench |
| Skuespiller | Jeffrey Wright |
| Skuespiller | Giancarlo Giannini |