Tell your friends about this item:
Shazam! Fury of the Gods [UHD] 4k Ultra Hd
Shazam! Fury of the Gods [UHD]
4k Ultra Hd
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | May 23, 2023 |
| EAN/UPC | 0883929799107 |
| Label | Universal 1000819280 |
| Genre | Action |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 260 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:10:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish French |
| Subtitles | English Spanish French |
| Director | David F. Sandberg |
| Skuespiller | Zachary Levi |
| Skuespiller | Asher Angel |
| Skuespiller | Jack Dylan Grazer |
| Skuespiller | Rachel Zegler |
| Skuespiller | Adam Brody |
| Skuespiller | Ross Butler |
More by 4k Ultra Hd
Show allMere med samme udgiver
See all of 4k Ultra Hd ( e.g. 4K Ultra HD , 4K Ultra HD/BD , Blu-ray , CD/Blu-ray and Blu-ray/DVD/CD )