Tell your friends about this item:
Three Thousand Years of Longing
Three Thousand Years of Longing
Three Thousand Years of Longing
4K Ultra HD + + Digital 4K
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | November 15, 2022 |
| EAN/UPC | 0883929803071 |
| Label | Warner Bros. WARA2980307UHD |
| Dimensions | 135 × 170 × 12 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:48:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Atmos Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English Spanish |
| Director | George Miller |
| Skuespiller | Idris Elba |
| Skuespiller | Tilda Swinton |
| Skuespiller | Alyla Browne |
More from this series
See all of Three Thousand Years of Longing ( e.g. Blu-ray , DVD and 4K Ultra HD )