Audition Limited Edition Takashi Miike
Audition Limited Edition
Takashi Miike
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| To be released | June 15, 2026 |
| Original release date | 1999 |
| EAN/UPC | 5027035029863 |
| Label | Arrow Films |
| Genre | Horror |
| Dimensions | 140 × 175 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:55:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | Japanese |
| Subtitles | English |
| Director | Takashi Miike |
| Skuespiller | Eihi Shiina |
| Skuespiller | Ryo Ishibashi |
| Skuespiller | Renji Ishibashi |
| Skuespiller | Jun Kunimura |
| Skuespiller | Ken Mitsuishi |
| Skuespiller | Toshie Negishi |