Tell your friends about this item:
30 Days of Night
30 Days of Night
30 Days of Night
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| To be released | August 7, 2026 |
| Original release date | 2007 |
| EAN/UPC | 5051429990873 |
| Label | Icon |
| Genre | Horror |
| Dimensions | 140 × 175 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:53:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 (640 kbps) DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | David Slade |
| Skuespiller | Josh Hartnett |
| Skuespiller | Melissa George |
| Skuespiller | Danny Huston |
| Skuespiller | Ben Foster |
| Skuespiller | Mark Boone Junior |
| Skuespiller | Mark Rendall |