Tell your friends about this item:
Great Wall
Great Wall
Great Wall
4K Ultra HD + + Digital HD
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | May 23, 2017 |
| Original release date | 2016 |
| EAN/UPC | 0191329006733 |
| Label | Universal Studios MHV61186371UHD |
| Dimensions | 139 × 175 × 12 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:43:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby Atmos Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish |
| Subtitles | English Spanish French |
| Director | Yimou Zhang |
| Skuespiller | Matt Damon |
| Skuespiller | Tian Jing |
| Skuespiller | Willem Dafoe |
| Skuespiller | Andy Lau |
| Skuespiller | Pedro Pascal |
| Skuespiller | Hanyu Zhang |