Tell your friends about this item:
What Dreams May Come
What Dreams May Come
What Dreams May Come
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| To be released | June 23, 2026 |
| Original release date | 1998 |
| EAN/UPC | 0826663268676 |
| Label | Shout Factory |
| Genre | Romance |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 198 g |
| Playtime | 01:54:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Vincent Ward |
| Skuespiller | Robin Williams |
| Skuespiller | Cuba Gooding Jr. |
| Skuespiller | Annabella Sciorra |
| Skuespiller | Max von Sydow |
| Skuespiller | Rosalind Chao |
| Skuespiller | Lucinda Jenney |