Tell your friends about this item:
Us / Get out
Us / Get out
Us / Get out
4K Ultra HD + + Digital HD
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 4 |
| Released | October 8, 2019 |
| Original release date | 2017 |
| EAN/UPC | 0191329115206 |
| Label | Universal Studios MHV61208244UHD |
| Genre | Horror |
| Dimensions | 138 × 171 × 13 mm · 135 g |
| Playtime | 03:40:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Atmos Dolby Digital Plus 7.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish French |
| Subtitles | English Spanish French |
| Director | Jordan Peele |
| Skuespiller | Lupita Nyong'o |
| Skuespiller | Daniel Kaluuya |
| Skuespiller | Allison Williams |
| Skuespiller | Winston Duke |
| Skuespiller | Catherine Keener |
| Skuespiller | Elisabeth Moss |