Tell your friends about this item:
Night of the Juggler
Night of the Juggler
Night of the Juggler
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| To be released | July 31, 2026 |
| Original release date | 1980 |
| EAN/UPC | 5060974681907 |
| Label | Transmission |
| Genre | Drama |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 135 g |
| Playtime | 01:41:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | LPCM Mono (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Robert Butler |
| Skuespiller | James Brolin |
| Skuespiller | Cliff Gorman |
| Skuespiller | Richard S. Castellano |
| Skuespiller | Linda Miller |
| Skuespiller | Barton Heyman |
| Skuespiller | Sully Boyar |