Tell your friends about this item:
Invisible Man
Invisible Man
Invisible Man
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | May 26, 2020 |
| EAN/UPC | 0191329127650 |
| Label | Universal Studios MHV61210161UHD |
| Dimensions | 144 × 175 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:04:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Atmos Dolby Digital Plus 7.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish |
| Subtitles | English Spanish French |
| Director | Leigh Whannell |
| Skuespiller | Elisabeth Moss |
| Skuespiller | Aldis Hodge |
| Skuespiller | Storm Reid |
| Skuespiller | Harriet Dyer |
| Skuespiller | Michael Dorman |
| Skuespiller | Oliver Jackson-Cohen |