Tell your friends about this item:
Trolls Band Together
Trolls Band Together
Trolls Band Together
Sing-Along Edition / 4K Ultra HD + + Digital 4K
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | January 16, 2024 |
| Original release date | 2023 |
| EAN/UPC | 0191329256497 |
| Label | Universal Studios DWA1000833565UHD |
| Dimensions | 141 × 167 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:32:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Atmos Dolby Digital Plus 7.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish |
| Subtitles | English Spanish French |
| Director | Walt Dohrn |
| Skuespiller | Anna Kendrick |
| Skuespiller | Justin Timberlake |
| Skuespiller | Camila Cabello |
| Skuespiller | Kid Cudi |
| Skuespiller | Troye Sivan |
| Skuespiller | Daveed Diggs |
See all of Trolls Band Together ( e.g. Blu-ray , 4K Ultra HD , DVD and Toys )